jPlayer (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Single
mr: एक

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Not found
mr: सापडले नाही
