jPlayer (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Single
oc: Simpla

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Repeat
oc: Repetir
