jPlayer (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ
