jPlayer (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Not found
sl: Ni najdeno
