jPlayer (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Time Format
ug: ۋاقىت ئىپادىلىنىشى
