jPlayer (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Single
uk: Єдиний

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Media
uk: Медіа

en: Background color
uk: Колір тла

en: Repeat
uk: Повторення

en: Kind
uk: Сорт

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Display hours
uk: Відображати години

en: Display minutes
uk: Відображати хвилини

en: Display seconds
uk: Відображати секунди
