jQuery Map Hilight (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Fade
fr: Fondu

en: Group by
fr: Grouper par
