jQuery Map Hilight (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Fade
uk: Згасання

en: Fill
uk: Залити

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Fill Opacity
uk: Непрозорість заповнення

en: Group by
uk: Групувати за
