jQuery Map Hilight (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Fade
de: Überblenden

en: Fill
de: Füllen

en: Fill Color
de: Füllfarbe

en: Fill Opacity
de: Füllung Deckkraft

en: Group by
de: Gruppieren nach
