jQuery Map Hilight (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: General settings
es: Ajustes generales

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Fade
es: Desvanecer

en: Fill Color
es: Color del relleno

en: Stroke Color
es: Color del trazo

en: Group by
es: Agrupar por
