jQuery Map Hilight (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Group by
it: Raggruppa per
