jQuery Map Hilight (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Group by
pt: Agrupar por
