jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།
