jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Group by
ca: Agrupa per
