jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: TRUE
cy: GWIR

en: FALSE
cy: ANWIR
