jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: TRUE
da: SAND

en: FALSE
da: FALSK

en: Group by
da: Gruppér efter
