jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Fade
fi: Himmennä

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: Group by
fi: Ryhmittele
