jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: FALSE
gl: FALSO

en: Group by
gl: Agrupar por
