jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Fade
hu: Áttünés

en: jQuery Map Hilight Plugin Status
hu: jQuery Map Hilight bővítmény állapota

en: The Map Hilight jQuery plugin is available at: /
hu: A Map Hilight jQuery bővítmény elérhető: /

en: jQuery Map Hilight Plugin Settings
hu: <em>jQuery Map Hilight</em> bővítmény beállításai

en: Fill
hu: Kitöltés

en: TRUE
hu: IGAZ

en: FALSE
hu: HAMIS

en: Fill Color
hu: Kitöltés színe

en: Fill Opacity
hu: Kitöltés áttetszősége

en: Stroke (outline)
hu: Szegély (keret)

en: Stroke Color
hu: Szegély színe

en: Stroke Width
hu: Szegély szélessége

en: Stroke Opacity
hu: Szegély áttetszősége

en: jQuery Map Hilight module uninstalled.
hu: A <em>jQuery Map Hilight</em> modul eltávolítva.

en: jQuery Map Hilight adds javascript mouseover highlighting of hotspots to HTML image maps.
hu: A <em>jQuery Map Hilight</em> egy JavaScript egy egérkurzorra működő kiemelési funkciót biztosít a HTML képtérképek érzékeny területeihez.

en: Group by
hu: Csoportosítás

en: jQuery Map Hilight All Maps
hu: <em>jQuery Map Hilight</em> minden képtérképhez

en: Enable highlighting for all image maps
hu: Engedélyezi a kiemelést minden képtérkép számára

en: Javascript image map highlighting using the jQuery Map Hilight plugin.
hu: JavaScript képtérkép kiemelés a <em>jQuery Map Hilight</em> bővítmény használatával.
