jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Fade
id: Redup
