jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Fade
jv: Bureng

en: Group by
jv: Grup by
