jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē
