jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक
