jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား
