jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Fade
nl: Vervaag

en: Fill
nl: Vulling

en: Fill Color
nl: Vulkleur

en: Group by
nl: Groeperen op
