jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals
