jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: General settings
ro: Setări generale

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: FALSE
ro: FALS
