jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Fade
sv: Tona

en: TRUE
sv: SANT

en: FALSE
sv: FALSKT

en: Fill Color
sv: Fyllnadsfärg

en: Group by
sv: Gruppera efter
