jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு
