jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Fade
vi: Mờ

en: Fill
vi: Điền

en: TRUE
vi: Đúng

en: FALSE
vi: Sai
