jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ
