jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)
