jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Fade
el: Εξασθένιση
