jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General settings
et: Üldised seaded

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Group by
et: Grupeerimine
