jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua
