jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Fade
fa: محو شدن
