jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון
