jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत
