jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Fade
ja: フェード
