jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು
