jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Fade
pl: Zanikanie

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Group by
pl: Grupuj wg.
