jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA
