jQuery Map Hilight (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: TRUE
tr: DOĞRU

en: FALSE
tr: YANLIŞ
