JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Hide
fi: Piilossa

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Resizable
fi: Muuttuvakokoinen

en: Editable
fi: Mahdollista muokattavuus
