JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម
