JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Editable
lt: Redaguojamas
