JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
