JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: List
nn: Liste

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje
