JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Align
ar: المحاذاة

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Missing
ar: مفقود

en: Hide
ar: إخفاء

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي
