JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Missing
cs: Chybějící

en: Hide
cs: Skrýt

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: Editable
cs: Editovatelné
